Budi AC355B65 65W GaN Global Travel Charger with Storage Box
Input:100-250V~50/60Hz 1.5A
TYPE C PD Output: 5V3A 9V-3A 12V-3A15V-3A 20V-3.25A(65W)
PPS: 3.3V-11V-4A(44W)
USB+TYPE C 1/2/3 0utput: 5v-2.4A(12W)
TYPE C PD + USB + TYPE C 1/2/3 Total Output:
TYPE C PD:5V…3A 9V-3A 12V-3A 15V-3A20V2.25A(45W)
USB+ TYPE C 1/2/3: 5V-2.4A(12W)
AC Outlet: 2500W Max, Adapters DO NOT convert voltage.
Product Information
Shipping & Returns
Description
Input:100-250V~50/60Hz 1.5A
PPS: 3.3V-11V-4A(44W)
Budi AC355B65 65W GaN Global Travel Charger with Storage Box | Challenger