Budi AC355B30 30W Global Travel Charger with Storage Box
Input: 100-250V~50/60Hz 1.5A
Single Port Output Mode
TYPE C1/C2/C3: 5V3A
USB: 5V2.4A
TYPE C PD:5V3A 9V3A 12V2.5A 15V2A 20V1.5A
Combined Output Mode
TYPE C PD+TYPE C1+C2+C3+USB: 5V-4A
Total DC Output:30w
AC Outlet: 2500W Max, Adapters DO NOT convert voltage.
Patent No.:2023301087286
Product Information
Shipping & Returns
Description
Input: 100-250V~50/60Hz 1.5A
Single Port Output Mode
TYPE C1/C2/C3: 5V3A
USB: 5V2.4A
Combined Output Mode
Total DC Output:30w
Patent No.:2023301087286
Budi AC355B30 30W Global Travel Charger with Storage Box | Challenger