Asus ROG Swift PG32UCDM - 32" UHD QD-OLED 240Hz Gaming Monitor
ROG SWIFT OLED PG32UCDM GAMING MONITOR ― 32-INCH (31.5 INCH VIEWABLE) 4K (3840 X 2160) QD-OLED PANEL, 240 HZ, 0.03 MS (GTG), G-SYNC® COMPATIBLE, CUSTOM HEATSINK, GRAPHENE FILM, UNIFORM BRIGHTNESS, 99% DCI-P3, TRUE 10-BIT, 90 W TYPE-C®, AND ASUS DISPLAYWIDGET CENTER
  • 32-inch 4K (3840 x 2160) QD-OLED gaming monitor with 240 Hz refresh rate and 0.03 ms (GTG) response time for immersive gaming
  • Optional uniform brightness setting ensures consistent luminance levels
  • Extensive connectivity options include DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1, and USB-C® with 90 W Power Delivery
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Asus ROG Swift PG32UCDM - 32" UHD QD-OLED 240Hz Gaming Monitor | Challenger