SuperV RT4-100-RD C to C Digital Display Cable 1M (Red)
• 100W max power (20V/5A) and USB2.0 480Mbps 2-ways data transmission speed to support fast charging
• High-tenacity nylon cross-braided cable with aluminium alloy moulding for safe and fast charging
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1
La Gourmet LGSE420046 S.Wide 470ml Ceramic Coating Mug (White)
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Verbatim 32GB Demon Slayer USB 3.2 Gen 1 Flash Drive - Nezuko
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Verbatim 32GB Demon Slayer USB 3.2 Gen 1 Flash Drive - Tanjiro
-65%NEW