Scosche CPD32LT-SP FoundIT™ Charge Tracker with 32W Dual-Port 12V Charger – Black
Stop searching and start saying “Found it!” The Scosche Found IT™ Charger is a powerful 32W Dual-Port 12V Charger with built-in item locator compatible with Apple Find My and Android Find My Device apps.
SEAMLESS ITEM TRACKING
POWERFUL 32W DUAL-PORT CHARGING
Equipped with 20W USB-C and 12W USB-A ports the charger powers two devices at once with fast efficient charging for phones tablets earbuds and more - perfect for road trips or daily commutes.
BUILT-IN BACKUP BATTERY
FIND YOUR CAR FIND YOUR CHARGER
PRIVATE & SECURE LOCATION DATA
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
SEAMLESS ITEM TRACKING
BUILT-IN BACKUP BATTERY
PRIVATE & SECURE LOCATION DATA
Scosche CPD32LT-SP FoundIT™ Charge Tracker with 32W Dual-Port 12V Charger – Black | Challenger