PowerPac PPIN2400 Steam & Spray Iron
Features
Adjustable temperature control & built-in thermostat
Dry & spray options & powerful shot of steam function
Nanoceramic soleplate to prevent clothing from burns & smooth gliding
Translucent water jug
Rubberized, heat-resistant handle
Tangle-free swivel cord for easy ironing
220V-240V. 50Hz. 2400W
Product Information
Shipping & Returns
Description
Features
Translucent water jug
220V-240V. 50Hz. 2400W