PowerPac PPIN1200 Steam & Spray Iron
- Adjustable temperature control & built-in thermostat
- Dry, spray & steam function
- Teflon soleplate to prevent clothing from burns
- Continuous burst of steam
- Swivel cord for easy ironing
- 230V - 50Hz - 1200W
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
- Dry, spray & steam function
- Continuous burst of steam
- Swivel cord for easy ironing
- 230V - 50Hz - 1200W