Mophie MP-409910268 7 IN 1 USB-C to HDMI4K/30HZ/USB3.0X2/USB-AX1/SD/TF CARD
USB-C 3 IN 1 Multimedia Hub
Key Selling Points
  • HDMI port support 4K 30Hz video expansion.
  • USB-C support 100W power in (not support power out or data sync).
  • USB-A port support 5Gbps of data sync speed.
  • Compatible with Android, IOS, Windows system USB-C interface devices .
COMPATIBILITY: Universal
IN THE BOX:
USB-C 3 in 1 multimedia hub
WARRANTY
2 years
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Key Selling Points
COMPATIBILITY: Universal
IN THE BOX:
USB-C 3 in 1 multimedia hub