LG UltraWide 34U650A-B - 34" WQHD IPS 100Hz Curved Monitor
• HDR10, Dual Controller
• Black Stabilizer, DAS(Dynamic Action Sync)
• 2PBP, PIP, LG Switch
• DisplayPort x1 (v1.4), HDMI x2 (v2.0)
• USB x4, USB Type-C x1 (96W PD), HP Out
• Built-in KVM, LAN (RJ45) Port
• Depthsound Speaker (7W x 2)
• Tilt, Swivel, Height Adjustable Stand
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
• HDR10, Dual Controller
• 2PBP, PIP, LG Switch
• Depthsound Speaker (7W x 2)
LG UltraWide 34U650A-B - 34" WQHD IPS 100Hz Curved Monitor | Challenger