LG UltraWide 34U640B-B - 34" WQHD VA 144Hz Curved Monitor
  • HDR10
  • AMD FreeSync Premium
  • PBP / PIP
  • Black Stablizer, Dynamic Action Sync
  • USB Type-C x1 (PD 65W), USB-A 3.2 Gen1 2down
  • HDMI v2.0 x2, DisplayPort v1.4 x1
  • Tilt (-5~20°), Height (80 mm)
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • HDR10
  • AMD FreeSync Premium
  • PBP / PIP
LG UltraWide 34U640B-B - 34" WQHD VA 144Hz Curved Monitor | Challenger