LG 27UP850K-W - 27" UHD IPS Monitor
• HDR10, HDR Effect
• HW Calibration Ready
• USB Port v3.0 (dn x2)
• HDMI v2.0 (x2), Display Port v1.4 (x1)
• USB Type-C (x1, PD 90W)
• MaxxAudio® Speaker (5W x 2)
• Black Stabilizer, DAS(Dynamic Action Sync)
• Tilt(-5~20°), Swivel, Pivot, 0 - 110mm Height Adjustable Stand
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
• HDR10, HDR Effect
• HW Calibration Ready
• USB Port v3.0 (dn x2)
• USB Type-C (x1, PD 90W)
• MaxxAudio® Speaker (5W x 2)
LG 27UP850K-W - 27" UHD IPS Monitor | Challenger