LG 27MS570B-B - 27" FHD IPS 100Hz Monitor
• 100Hz Refresh Rate
• Flicker Safe, Reader Mode
• Black Stabilizer, DAS(Dynamic Action Sync)
• USB Type-C (x1, PD 65W)
• USB Port v3.0 (dn x2)
• Speaker (2W x 2)
• HDMI x2 (v2.0), Headphone Out
• Tilt / Height Adjustable Stand
Product Information
Shipping & Returns
Description
• 100Hz Refresh Rate
• Flicker Safe, Reader Mode
• USB Type-C (x1, PD 65W)
• USB Port v3.0 (dn x2)
• Speaker (2W x 2)
LG 27MS570B-B - 27" FHD IPS 100Hz Monitor | Challenger