Kaizen KZ-GWC65WCCB 65W Dual USB-C GaN Wall Charger (Black)
The Kaizen 65W Dual USB-C GaN charger provides up to 45W and 18W of fast charging when using both the ports simultaneously. When one port is used, it provides 65W of power. The charger enables laptops, tablets and mobile divices to charge at the possilbe fastest rate.It also has a surge, overcharging, overcurrent and overheating protection.
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kaizen KZ-GWC65WCCB 65W Dual USB-C GaN Wall Charger (Black) | Challenger