Kaizen K2-GWC65WACB 65W USB-A and USB-C GaN Wall Charger (Black)
Kaizen 65W USB & USB-C GaN Charger provides PD fast charging technology which enables laptops, tablets and mobile devices to charge at the possible fastest rate. Charging USB-C and USB-A ports simultaneously automatically balances the charging output to 65W; USB-C at 45W and USB-A at 12W.
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kaizen K2-GWC65WACB 65W USB-A and USB-C GaN Wall Charger (Black) | Challenger