Innergie WPTT-15AB JAMTA 15W Qi2 Magnetic Wireless Charger
Experience fast and seamless wireless charging with our 15W Q12 Magnetic Charging Pad. It will only take 38 minutes to charge iPhone 15 from 1 to 30%.
  • Qi2 wireless fast charging technology
  • 7.77mm thickness attaching to the phone easily
  • Magnetic Alignment to charge & use devices at the same time
  • Auto alignment to ensure phone is charging precisely
  • 60 x 60 mm mini size for power on the go
  • Highest Flame Retardant UL 94 VO PC material
  • 600g Super Strong magnetic attachment
Product Information
Shipping & Returns
Description
Innergie WPTT-15AB JAMTA 15W Qi2 Magnetic Wireless Charger | Challenger