Innergie ADP-280DB BBDA T28 280W Gaming Power Adapter
  • 280W power output(19.5V⎓14.36A), designed for gaming and high-performance laptops
  • Total 2.8m cable length (AC & DC) for flexible charging distance
  • Made by Delta Electronics for quality assurance. Safety and stability are our priorities
  • Manufactured using 100% renewable electricity in a UL2799 zero waste burial certified facility
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Innergie ADP-280DB BBDA T28 280W Gaming Power Adapter | Challenger