Innergie ADP-180TB FZD 180W Gaming Laptop Adapter (Black)
• AC Input 100-240V, 2.3AC 50-60Hz / DC Output 19.5V, 9.23A / Total Output Power 180W (Max.)
• 2 years Warranty / Online registration
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Innergie ADP-180TB FZD 180W Gaming Laptop Adapter (Black) | Challenger