Innergie ADP-100SB DBDA C10 Lite 100W USB-C Laptop Power Adapter
  • 100W power output. USB Power Delivery protocol – 5V, 9V, 15V, 20V.
  • USB-C interface, compatible with most laptop brands: Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, and more.
  • Total 2.5m cable length (AC & DC) for flexible charging distance.
  • Made by Delta Electronics for quality assurance. Safety and stability are our priorities.
  • Manufactured using 100% renewable electricity in a UL2799 zero waste burial certified facility.
Product Information
Shipping & Returns
Description
Innergie ADP-100SB DBDA C10 Lite 100W USB-C Laptop Power Adapter | Challenger