Energea CHR-TW-GAN66 66W 2C1A PD/PPS/QC3.0 Travel Adapter
USB-C1/C2 Output: PD 65W Max (USB44W)
USB-A Output: USB3.0 36W Max)
Total power: 66W
(US+UK+EU+AU)
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
USB-A Output: USB3.0 36W Max)
Total power: 66W
(US+UK+EU+AU)
Energea CHR-TW-GAN66 66W 2C1A PD/PPS/QC3.0 Travel Adapter | Challenger