Energea CHR-TW-GAN100 100W 3C1A PD/PPS/QC3.0 Travel Adapter
USB-C1/C2: PD 100W Max (USB44W)
USB-C3 Output: PD 20W Max
USB-A Output: USB3.0 18W Max
Total power: 100W
(US+UK+EU+AU)
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
USB-C3 Output: PD 20W Max
USB-A Output: USB3.0 18W Max
Total power: 100W
(US+UK+EU+AU)
Energea CHR-TW-GAN100 100W 3C1A PD/PPS/QC3.0 Travel Adapter | Challenger