Elecom AV-35AD01BK Headset Adapter 4 Pole Female to 3 Pole MIC
equipped with a φ3.5 mm 4-pole mini plug to a φ3.5 mm mini plug x 2 (microphone input terminal/earphone terminal).
* The earphones that come with the iPhone are not supported.
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Elecom AV-35AD01BK Headset Adapter 4 Pole Female to 3 Pole MIC | Challenger