Asus TUF Gaming VG27AQ5A - 27" QHD IPS 210Hz (OC) Gaming Monitor
TUF Gaming Series 5 - VG27AQM5A Gaming Monitor – 27-inch, QHD(2560x1440), 300Hz, Fast IPS, ELMB Sync, 0.3ms (GTG), Stereo speaker, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center
  • 27-inch QHD (2560x1440) gaming monitor with 300Hz refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay
  • DisplayWidget Center enables easy monitor settings adjustments with a mouse
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Asus TUF Gaming VG27AQ5A - 27" QHD IPS 210Hz (OC) Gaming Monitor | Challenger