Asus TUF Gaming VG27UQ1A - 27" UHD Fast IPS 160Hz Gaming Monitor
TUF Gaming VG27UQ1A Gaming Monitor – 27 inch 4K, HDR, 160Hz, ELMB Sync, 1ms response time, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center, AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA® G-SYNC® Compatible
  • 27-inch 4K (3840 x 2160) gaming monitor with ultra-fast 160Hz refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Asus TUF Gaming VG27UQ1A - 27" UHD Fast IPS 160Hz Gaming Monitor | Challenger