Asus TUF Gaming VG27AQML1A - 27" QHD Fast IPS 260Hz Gaming Monitor
TUF Gaming VG27AQML1A Gaming Monitor – 27-inch, QHD(2560x1440), Overclock to 260Hz (native 240Hz), ELMB Sync, Freesync Premium™, 1ms (GTG), Variable Overdrive,100% sRGB, DisplayHDR™ 400
  • 27-inch QHD(2560x1440) gaming monitor with overclock to 260Hz refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay
-65%
Description
Asus TUF Gaming VG27AQML1A - 27" QHD Fast IPS 260Hz Gaming Monitor | Challenger