AOC U32G4ZMN - 31.5" QD-MiniLED UHD 240Hz Gaming Monitor
U32G4ZMN
31.5" 4K Mini LED Gaming Monitor
Only for the true valiant! U32G4ZMN is a 32 inch mini LED monitor with 4K UHD, low blue mode and innovative MBR Sync technology. Mini-LED technology delivers enhanced brightness and ultra-high contrast ratio with deeper blacks and brighter whites, while unique dimming zones provide precise backlight control to eliminate "halo" effect. With a 165Hz refresh rate and 1ms response time, your display will be equipped to perform at the progaming standard. Enjoy an ultra-smooth experience with no visible screen blur to ensure you're always prepped to win.
Product Information
Shipping & Returns
Description
U32G4ZMN
AOC U32G4ZMN - 31.5" QD-MiniLED UHD 240Hz Gaming Monitor | Challenger