Acer Swift Edge 14 AI SFE14-51T-94L2 (Pearl White) - CU9 / 32GB / 1TB / Touch
Screen Size 14" OLED 3K (2880x1800) 120Hz
Processor Intel Core Ultra 9-288V (Up to 5.1 GHz)
Ram (GB) 32GB LPDDR5X OB (7467)
Ram (Slot) -
HDD 1TB PCIE Gen 4 SSD
Graphics Intel ARC Graphics 140V
BT Y
Web Cam Y
ODD N
O/S Win 11 Home
Touch Y
Backlit (KB) Y
Weight 1kg
Warranty 2 Yrs
Case 15" Backpack
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ram (Slot) -
HDD 1TB PCIE Gen 4 SSD
BT Y
Web Cam Y
ODD N
O/S Win 11 Home
Touch Y
Backlit (KB) Y
Weight 1kg
Warranty 2 Yrs
Case 15" Backpack